Міс та містер школи Друк

Святкове дійство "Міс та містер школи"

Ми гарно повеселилися на уже традиційному в нашій школі конкурсі "Міс та містер школи". Цьогоріч 4 пари змагалися за титул, показуючи свої таланти, вміння танцювати, змагаючись у кмітливості та креативності.
Всі учасники були творчі, а головне позитивні. Кожна пара продемонструвала здібності у різних конкурсах. Так, чудове представлення пари було у Серебріян Марти і Сагайдака Андрія у формі відзнятого та змонтованого відео.
Прекрасне домашнє завдання "Талант пари" вийшло у Ліуша Арсена та Петришин Юлії, адже діти демонстрували три модні луки, які виготовили з підручних, екологічно чистих матеріалів: картон, тканини, газети. А як артистично та професійно пара Арсена та Юлії демонстрували ці образи!
Завдяки конкурсу ми дізналися про талант фокусника у Феношина Владислава, відчуття ритму, неабиякий талант до танцю в Івасів Юлії, прекрасну акробатично - гімнастичної композицію у виконанні Семеген Євгенії.
Було складно визначити переможців, адже пари демонстрували талант, драйв та позитив. І вже втретє стрічку переможців вручили Серебріян Марті та Сагайдаку Андрію.
Велике спасибі всім, хто долучився до організації та проведення конкурсу. І величезна подяка ведучим свята - старшокласникам Томаш Катерині та Мигалюку Владу, які вміло працювали з учасниками та глядачами, органічно заповнювали паузи між конкурсами. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити