Талант - то крапля здібностей та море праці Друк

Ігор Нагорний - гордість школи 22 та дитячо-юнацької спортивної школи №3. Трохи про юного спортсмена.

 

 

 

Ігор Нагорний – учень загальноосвітньої школи № 22 та вихованець Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3 – народився 18 травня 2007 року.

На відділенні шахів Івано-Франківської ДЮСШ №3 Ігор займається з вересня 2013 року. Його батьки – пан Андрій і пані Оксана – якнайбільше уваги приділяють захопленням сина, мудро підтримують Ігоря на шляху до майстерності в шахах. Вони витрачають багато часу, знаходять фінансові можливості для того, щоб відправляти талановитого юнака на тренування, на міські, обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання, ставити перед ним найскладніші спортивні та творчі завдання й успішно їх вирішувати.

І це дає вагомі спортивні результати. Навесні 2014 року Ігор Нагорний стає чемпіоном області серед юнаків віком до 8 років у класиці, швидких шахах та блискавичній грі в шахи. Згодом, у чемпіонаті України серед юнаків віком до 8 років Ігор здобуває золото у швидких шахах, срібло у класиці та виборює путівку на чемпіонат Європи.

Ретельно та регулярно відвідуючи заняття, беручи активну участь у тренувальному процесі та займаючись самостійно вдома, Ігор вдосконалює свою майстерність, гартує характер, збагачує своє розуміння шахів.

Ігор Нагорний - багаторазовий чемпіон міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області у вікових групах до 8, 10, 12, 14, 16, 18 та 20 років зі класичних, швидких шахів і блискавичної гри в шахи.

Вагомим у спортивній кар'єрі хлопця став 2017 рік: 8 місце на чемпіонаті світу зі швидких шахів і 12 з  бліцу серед юнаків віком до 10 років, 11 місце на чемпіонаті Європи з класичних шахів серед юнаків віком до 10 років, 1-ше місце у складі команди ДЮСШ №3 у відкритому командному Всеукраїнському шаховому турнірі у Львові, бронзова медаль чемпіонату України зі швидких шахів серед юнаків віком до 10 років, перемоги в міжнародних турнірах у Польщі та Італії (Берґамо), 1-ше місце в півфіналі чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків віком до 12 років, 1-ше місце у Всеукраїнському дитячому шаховому фестивалі «Вінницькі веремії».

У 2018 році Ігор Нагорний виборює 3-тє місце на чемпіонаті України зі класичних шахів серед юнаків віком до 12 років, здобуває срібло міжнародного турніру «Світові шахові надії» в Болгарії, у складі команди Івано-Франківської області стає чемпіоном України серед юнаків і дівчат віком до 12 років у класиці та здобуває срібло чемпіонату України у швидких шахах.

Ігор Нагорний займається бойовими мистецтвами, залюбки грає з ровесниками та старшими хлопцями та дівчатами в теніс та настільний теніс, рухливі командні ігри: футбол і баскетбол. Ігор – наполегливий, працьовитий, дисциплінований, дотепний і добре вихований юнак. Має неабиякий спортивний характер, любить змагатися та перемагати, вольовий та цілеспрямований, щирий і відвертий у спілкуванні.

Ігор Нагорний – гравець збірних команд м. Івано-Франківська та області у вікових групах до 12, 14, 16, 18, 20 років, і гравець збірних команд м. Івано-Франківська серед чоловіків.

01 липня 2018 року протокольним рішенням кваліфікаційної комісії федерації шахів України Ігорю Нагорному присвоєно розряд «Кандидат у майстри спорту України з шахів серед чоловіків».

Найщиріші вітання юному спортсмену – гордості школи №22 та ДЮСШ №3. Нових звершень та блискавичних перемог.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити