Гастролі лялькового театру "Ляльковий формат" Друк

Гастролі лялькового театру на свято Миколая

19 грудня - свято Миколая. Це прекрасний і сповнений всяких чудес день! Адже напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Але ще доброю традицією в нашій школі стали виступи лялькового театру для найменших школярів.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки. Тому  театр «Ляльковий формат» виступив з програмою, присвяченою Дню св. Миколая  в онкологічному відділенні обласної дитячої лікарні і в міській клінічній дитячій лікарні на відкритті третього соматичного відділення. Маленьким пацієнтам актори подарували не тільки виставу та хороший настрій, а й  вручили подарунки від учнів нашої школи. На виставі був присутній міський голова Руслан Марцинків. Всі актори були нагороджені ним новорічними подарунками.

Дякуємо учасникам - учням 9-х класів: Серебріян Марті, Штогрину Юрію, Шаран Ірині, Ручкан Тетяні, Галік Анні, Петришин Юлії, Єфімову Денису, Сагайдаку Андрію та керівникам лялькового театру Малиновській Т.Ю. та Бойчук О.В.