Благодійна ярмарка Друк

Щоб допомогти у реабілітації воїнів АТО, учні, вчителі та батьки провели благодійну ярмарку.

 

 

Синьо-жовті прапори та стрічки, квіти, посмішки, вигуки «Слава героям! Слава захисникам!»....Так зустрічають воїнів, які повертаються додому з зони бойових дій на сході України. А хтось з нас часто задумувався, як солдату, який місяцями жив у постійній напрузі та стресі, щодня, щогодини, щохвилини наражався на небезпеку, звикнути до мирного життя?

Команда БФ «Міжнародний благодійний фонд «Творча криївка» робить усе можливе для психологічної реабілітації воїнів АТО та членів їх родин.

18 жовтня у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери відбулося відкриття виставки в рамках проекту «Воїни малюють мир». В експозиції були представлені картини, створені бійцями АТО з Івано-Франківщини, які брали участь у програмах творчої реабілітації.

Учні, вчителі та батьки ЗШ №22 провели благодійну ярмарку, в результаті якої була зібрана сума 10 тис. 500 грн. Таким чином за виручені кошти ми викупили на виставці «Воїни малюють мир» 5 картин. Гроші з аукціону будуть спрямовані на організацію подальших творчих заїздів для воїнів АТО.